środa, 20 czerwca 2012

Targi Dizajnu vol.4 SUMMERTIME.


Już w sobotę widzimy się na kolejnych Targach Dizajnu, które odbędą się na Krakowskim Powiślu. Jak zwykle będzie wspaniała atmosfera! Zapraszam serdecznie na moje stoisko gdzie będę na was czekała od godz. 12. Przygotowałam miłe niespodzianki, ale o tym już niebawem. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części dzienną i nocną, Poniżej kilka informacji odnośnie imprezy, więcej możecie przeczytać tu: [klik].

CZĘŚĆ DZIENNA / POWIŚLE 11 / godz. 12:00 – 20:00

Pierwszy raz częściowo pod gołym niebem, częściowo pod dachem - gościnnie u 'Czułego barbarzyńcy'. Przybywajcie na Powiśle od godz. 12 do 20 i twórzcie z nami to wydarzenia. Dzienną część targów będą umilać krakowscy dj-e popularni nie tylko w Polsce, ale i na międzynarodowej scenie muzycznej czeka Was zatem niemało atrakcji.

CZĘŚĆ NOCNA / AFTER PARTY / KLUB PAUZA/ FLORIAŃSKA 18 ( podziemia) godz. 21:00 – 5:00

http://www.facebook.com/events/252938224811994/

Po targach przenosimy się na ulicę Floriańską 18/5, gdzie w Kinie Pauza na II piętrze o godz. 21.00 odbędzie się pokaz filmów modowych młodych twórców polskich. Będziemy mogli obejrzeć filmy stworzone przez Alana Kępskiego, Studio Kosmos, Katkę Szczepkowską, Alę Wesołowską & Sebastiana Siębor, Martę Mamoń, Ju Cho, jestwysoko.com. Stworzone m.in dla : Coco_Mayaki, Odio Tees, Dominiki Gembiak, Ima Mad, Pat Guzik, Boho.
DO ZOBACZENIA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz